Kedinin kuyruğunu ısıran bebek :)

[postlink] http://www.bebektube.com/2012/06/kedinin-kuyrugunu-sran-bebek.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=5UC4CtfpR6Iendofvid
[starttext]
Bu bebeğin btün çabası, kedinin kuyruğunu ısırmak. Kedi bir süre umursamadan bebeğin kuyruğunu dişlemesini bekliyor ancak sonrasında bebeğin niyetinin farkına varıyor. Bu videoda kendinizi gülmekten alıkoyamayacaksınız.

kedinin kuyruğunu ısıran bebek, kedinin kuyruğunu ısıran çocuk, bebek kedinin kuyruğunu ısırıyor, çocuk kedinin kuyruğunu ısırıyor, kedi kuyruk bebek, cocuk kedinin kuyrugunu isiran komik video

[endtext]

Videoyu Paylaş :

Yorum Gönder

Bebektube.com, internet dünyasında görebileceğiniz en güzel bebek videoları ve bebekler için müzik, bebekler için oyun ve bebekler için eğitici içerikleri barındırır. Bebek Videoları sitesi Bebektube.com, barındırdığı videoları genellikle youtube.com sitesinden seçer.

bebektube.com sitesinde yayınlanan herhangi bir video ile ilgili hak talebinin tarafı değildir. Bebektube sitesinde yer alan videolarla ilgili youtube sitesine başvurulabileceği gibi bize whois bilgilerimizden ulaşarak, konulara yorum yazarak da ulaşabilirsiniz.
 
Support : BeyazTube | Can Bebek | Johny Template | Domain Ajansı
Copyright © 2012. BebekTube.com | En Güzel Bebek Videoları Sitesi - Bazı hakları saklıdır
Template Created by Creating Website