Küçük kızın babasına büyük oyunu

[postlink] http://www.bebektube.com/2012/06/kucuk-kzn-babasna-buyuk-oyunu.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=Eh1HU2bMYuwendofvid
[starttext]
Minik Bebek babasını uyutmamayı kafasına koymuş. Küçük bir ağlama ile baba tuzağa ilk adımını atıyor. Minik kızın ağlamaları kesilmeyince baba beşiğin içine girmek zorunda kalıyor ve tuzak artık tamamlanmış oluyor.

Bu minik bebeğin babasının yanında uyuması için kurduğu tuzağı izlerken bebeklerin gücüne şahitlik edecekseniz. Bebeklerden korkun... bebektube.com iftiharla sunar.
[endtext]

Videoyu Paylaş :

Yorum Gönder

Bebektube.com, internet dünyasında görebileceğiniz en güzel bebek videoları ve bebekler için müzik, bebekler için oyun ve bebekler için eğitici içerikleri barındırır. Bebek Videoları sitesi Bebektube.com, barındırdığı videoları genellikle youtube.com sitesinden seçer.

bebektube.com sitesinde yayınlanan herhangi bir video ile ilgili hak talebinin tarafı değildir. Bebektube sitesinde yer alan videolarla ilgili youtube sitesine başvurulabileceği gibi bize whois bilgilerimizden ulaşarak, konulara yorum yazarak da ulaşabilirsiniz.
 
Support : BeyazTube | Can Bebek | Johny Template | Domain Ajansı
Copyright © 2012. BebekTube.com | En Güzel Bebek Videoları Sitesi - Bazı hakları saklıdır
Template Created by Creating Website