Dalin Bıcı Bıcı Dansı Reklamı

[postlink] http://www.bebektube.com/2012/09/dalin-bc-bc-dans-reklam.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=TEJDjYc-KDcendofvid
[starttext]
Yıllardır çocukların en sevdiği, annelerin en güvendiği marka olan Dalin şampuanlarının yeni reklam filmi "Bıcı Bıcı Yaparım Dalin'le" IPSOS KMG şirketinin araştırmalarında en beğenilen reklam filmi seçildi...

"Bıcı Bıcı Yaparım Dalin'le" reklamı ve şarkının sözleri

Haydi Millet Banyoya
Bıcı Bıcı Dansına
Hiç yanmadan gözlerin
Dalin'le banyoya
Bıcı Bıcı yaparım Dalin'le
Bıcı Bıcı yaparım Dalin'le
İpek gibi saçlarım
Bıcı Bıcı yaparım Dalin'le
Mis gibi kokarım
Bıcı Bıcı yaparım Dalin'le

26 Nisan – 23 Mayıs 2010 dönemini kapsayan ReklamaBak! raporunda "Bıcı Bıcı Yaparım Dalin'le" tüm reklam kategorilerinde en çok oyu alarak dönemin en sevilen reklam filmi oldu.

Yıllardır tüm cingılları çocukların dilinde olan Dalin reklamlarının sonuncusu "Bıcı Bıcı Yaparım Dalin'le, Mis Gibi Kokarım Dalin'le" sadece çocukların değil, büyüklerinde sevgisini kazandı ve çok sayıda reklamın arasından sıyrılarak en beğenilen reklam filmi oldu. Türkiye'nin en büyük reklam ajanslarından Alametifarika tarafından çekilen 3D teknoloji ile çekilen Dalin reklam filmi, son zamanların en keyifli işlerinden olarak biri görülüyor.

Reklamın Künyesi:

Reklamın Başlığı: "Dalin bıcı bıcı dansı"
Reklamveren: dalin
Reklamveren Temsilcisi: Murat Atilan, Çiğdem Tekiner, Birben Bilgin
Reklam Ajansı: Alametifarika
Ajans Temsilcisi: Emrah Karpuzcu, Erkul Yazgan, Güldeniz Şeşen, Ceylan Usman, Murat Yaylagül, Ozan Özüm Özbey, Buket Uygur, Zeynep Ordu, Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz.
Yapım Şirketi: Anima
Yönetmen: Ayşe Kurtuluş
Müzik : jingle house [endtext]

Videoyu Paylaş :

Yorum Gönder

Bebektube.com, internet dünyasında görebileceğiniz en güzel bebek videoları ve bebekler için müzik, bebekler için oyun ve bebekler için eğitici içerikleri barındırır. Bebek Videoları sitesi Bebektube.com, barındırdığı videoları genellikle youtube.com sitesinden seçer.

bebektube.com sitesinde yayınlanan herhangi bir video ile ilgili hak talebinin tarafı değildir. Bebektube sitesinde yer alan videolarla ilgili youtube sitesine başvurulabileceği gibi bize whois bilgilerimizden ulaşarak, konulara yorum yazarak da ulaşabilirsiniz.
 
Support : BeyazTube | Can Bebek | Johny Template | Domain Ajansı
Copyright © 2012. BebekTube.com | En Güzel Bebek Videoları Sitesi - Bazı hakları saklıdır
Template Created by Creating Website